С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

30 квітня 2024 року                                                                                                              № 299

Про  схвалення змін до  Програми підготовки та підтримки

підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України

та місцевого населення до участі в русі національного спротиву

в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», підпункту 1 пункту «а» статті 27, пункту 3 частини 1 статті 36, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки (далі - Програма), затвердженої рішенням міської ради від 06.10.2023 №1541, зі змінами, а саме:

1.1.У Додатку 1 до Програми у графі «Виконавець заходу»   пункт  3  розділу  «Завдання IV. Формування та комплектування підрозділів  Сил Територіальної Оборони,  Збройних Сил України, Національної гвардії України»  доповнити словами «Військова частина 2382» , «Військова частина А7277», «Військова частина А7038»  та у графах «Разом за завданням IV» та «Всього за Програмою»  доповнити словами «Військова частина 2382», «Військова частина А7277», «Військова частина А7038».

1. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади на відповідні роки.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови   Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 299 від 30 квітня 2024 року "Про  схвалення змін до  Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній".doc

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"