С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

10 лютого 2023 року                                                                                          № 1192

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Рябчуку Миколі Олександровичу

Розглянувши заяву Рябчука Миколи Олександровича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Коперніка, 1а,  керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Рябчуку Миколі Олександровичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Коперніка, 1а Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів площею 0.0034 га (кадастровий номер 5625410100:01:024:0162), що перебуває у власності Рябчука Миколи Олександровича - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Коперніка, 1а.
  3. Рябчуку Миколі Олександровичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1192 від 10 лютого 2023 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Рябчуку Миколі Олександровичу  ".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"