№677 від 07 грудня 2021 року "Про надання дозволу на зміну цільового призначення земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності"

07 грудня 2021 року                                                                                               №677

Про надання дозволу на зміну цільового

призначення земель сільськогосподарського

призначення комунальної форми власності

Керуючись  статтями 12, 24, частиною 3 статті 83, статтями 122 та 123 Земельного Кодексу України, статтею 25 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частиною 1 статті 26, статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, та за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл КП «Сільськогосподарське підприємство «Зелений край» Сарненської міської ради на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земель сільськогосподарського призначення комунальної форми власності, що розташовані за межами населених пунктів із код КВЦПЗ 16.00 землі запасу та із код КВЦПЗ 01.03 для особистого селянського господарства на код КВЦПЗ 01.01 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва відповідно додатку 1 до даного рішення.
  2. КП «Сільськогосподарське підприємство «Зелений край» Сарненської міської ради замовити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок та подати його на затвердження сесії міської ради відповідно чинному законодавству.

Міський голова                                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток до рішення.xlsx

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024