07 грудня 2021 року

Про визначення балансоутримувача

окремих квартир, які не перебувають у

приватній власності у списаних

з балансу  багатоквартирних будинків

Відповідно до Житлового кодексу УРСР, Цивільного кодексу України, Законів України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про приватизацію державного житлового фонду», Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерстваз питань житлово-комунальногогосподарства України16.12.2009 № 396, Правил  обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових  умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР

і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. N 470, Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 20 квітня 2016 р. № 301,  за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Визначити балансоутримувачем окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків комунальне підприємство «Житлосервіс» Сарненської міської ради до моменту передачі у власність громадян квартир (будинків), кімнат у комунальних квартирах у відповідності до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 16.12.2009 № 396.
  2. Комунальному підприємству «Житлосервіс» Сарненської міської ради (Місько О.О.) взяти на баланс окремі квартири у списаних з балансу багатоквартирних будинків, які не перебувають у приватній власності та право державної чи комунальної власності на них не зареєстроване.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (І.М'ЯКІШЕВ) та заступника міського голови В.МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№614 від 07 грудня 2021 року "Про визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу  багатоквартирних будинків".doc

03 травня 2024
№ 262 від 30 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"