С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

11  серпня  2023 року                                                                               № 1450

Керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 23 Закону України «Про культуру», статтею 21 Закону України «Про освіту», статтями 1 та 12 Закону України «Про позашкільну освіту», Положенням про мистецьку школу, затвердженим наказом Міністерства культури України від 9 серпня 2018 року № 686, з метою приведення найменувань та установчих документів позашкільних закладів культури Сарненської  міської ради у відповідність до вимог чинного законодавства, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати комунальний заклад «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області, код ЄДРПОУ 38791186, на:

Повна назва українською мовою: комунальний заклад «Сарненська мистецька школа» Сарненської міської ради;

Скорочена назва українською мовою: КЗ "Сарненська МШ".

1. Затвердити нову редакцію Статуту комунального закладу «Сарненська мистецька школа» Сарненської міської ради, що додається.
  2. Директору комунального закладу «Сарненська мистецька школа» Сарненської міської ради здійснити організаційно-правові заходи щодо державної реєстрації змін до установчих документів комунального закладу «Сарненська мистецька школа» Сарненської міської ради у встановленому законодавством порядку.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (Оксана КУЛІШ) та на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1450 від 11 серпня 2023 року "Про зміну найменування комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області на комунальний заклад «Сарненська мистецька школа» Сарненської мі...".doc
Статут.docx

Документи → Проєкти рішень ради