С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

20  грудня  2023 року                                                                                    № 1743

Про внесення змін до рішення

міської ради від 14.07.2021 № 358

«Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади, що

підлягають приватизації» (із змінами)

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації» (із змінами), а саме:

• доповнити Перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації, додатку наступним пунктом:

Назва об'єкта

Адреса розташування об'єкта

Спосіб приватизації

20.

Житловий будинок садибного типу

Рівненська обл., Сарненський р., с. Білятичі, вулиця Шкільна, будинок 1А

Аукціон

1. Аукціонній комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та органу приватизації комунального майна Сарненської міської територіальної громади здійснювати заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності, що визначений пунктом 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М'якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1743 від 20 грудня 2023 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають прив...".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"