С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

16 червня 2023 року                                                                                        №1430

Про внесення змін до рішення

Сарненської міської ради від 28.05.2021 № 299

Керуючись статтею 12 Земельного кодексу України та пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021 № 299 «Про визначення земельних ділянок, які перебувають в комунальній власності Сарненської міської територіальної громади земельними ділянками, право оренди яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах)», а саме: пункт 1 рішення викласти в наступній редакції «Визначити земельні ділянки, які перебувають в комунальній власності Сарненської міської територіальної громади земельними ділянками, право оренди яких підлягає  продажу  на конкурентних засадах (земельних торгах) згідно додатку та пункт 2 рішення викласти в наступній редакції «Надати  дозвіл Сарненській міській територіальній громаді в особі Сарненської міської ради на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок право оренди яких підлягає продажу  на конкурентних засадах (земельних торгах) згідно додатку».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1430 від 16 червня 2023 року "Про внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 28.05.2021 № 299".doc

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав"