С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

16 червня 2023 року                                                                                        № 1404

Про припинення права

постійного користування земельною ділянкою

на території Сарненської міської ради

Розглянувши заяву Дейнеги Олександра Івановича та додані до заяви документи, керуючись статтею 141 Земельного Кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Припинити Дейнезі Олександру Івановичу право постійного користування земельною ділянкою площею 2,0 га на території Сарненської міської ради згідно державного акту на право постійного користування землею серія РВ №00040 від 03.12.1998.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1404 від 16 червня 2023 року "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на території Сарненської міської ради".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"