С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

16 червня 2023 року                                                                                        № 1375

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Русланову Сергію Вікторовичу

Розглянувши заяву Русланова Сергія Вікторовича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Брамській, 36,  керуючись ст. ст. 12, 20, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Русланову Сергію Вікторовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Брамській, 36 на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки для індивідуального садівництва 0.0506 га (кадастровий номер 5625410100:01:038:0340), що перебуває у власності Русланова Сергія Вікторовича - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в місті Сарни по вулиці Брамській, 36.
  3. Русланову Сергію Вікторовичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1375 від 16 червня 2023 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Русланову Сергію Вікторовичу".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"