С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

27 лютого 2024 року

№ 1800

Про     внесення змін до рішення міської ради від 12.11.2020 № 08 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 26, статті 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку зі зміною прізвища, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 12.11.2020 № 08 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (із змінами), а саме:

1.1. Вивести із персонального складу виконавчого комітету Сарненської міської ради:

Новацьку Анастасію Сергіївну – заступника начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

1.2.  Ввести до персонального складу виконавчого комітету Сарненської міської ради:

Ветрову Анастасію Сергіївну – провідного юриста адвокатського бюро «Офіс адвокатів Василя Ковташа».

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1800 від 27 лютого 2024 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 12.11.2020 № 08 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу»".doc

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"