С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

­06 жовтня 2023 року

№ 1572

Від імені та в інтересах територіальної громади, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою запобігання зриву майбутнього опалювального сезону 2023-2024 років, його початку та проходження, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Схвалити звернення Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України (додається).
  2. Організаційному відділу Сарненської міської ради забезпечити направлення цього звернення до Кабінету Міністрів України та опублікувати це рішення на вебсайті Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії Сарненської міської ради.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

06 жовтня 2023 року № 1572

Звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо погашення

заборгованостіз різниці в тарифах

Сарненська міська рада утримала протягом двох опалювальних сезонів (2021-2022 та 2022-2023 років) тарифи на послуги теплопостачання незмінними, не допустила їх збільшення на підставі Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері теплопостачання в опалювальному періоді 2021-2022 років, укладеного 30  вересня 2021 між Асоціацією міст України, Кабінетом Міністрів України, Офісом Президента України та НАК «Нафтогаз України», а також Закону України «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування» № 2479-ІХ від 29 липня 2022 року. Сарненською міською радою була надана необхідна підтримка з місцевого бюджету теплогенеруючим  підприємствам та централізованого водовідведення, завдяки чому мешканці громади, підприємства та установи безперебійно отримували відповідні комунальні послуги за незмінними тарифами.

Разом з тим, держава не виконала взяті на себе зобов’язання по компенсації різниці в тарифах підприємствам теплопостачання та централізованого водовідведення  за 2022 і 2023 роки. Це призвело до зростання заборгованості комунальних  підприємств Сарненської міської територіальної громади за тверде паливо, електричну енергію, яка станом на 01.09.2023 склала 5373838,78грн. За таких умов, підготовка до опалювального сезону 2023/2024 року, його початок та проходження перебувають під загрозою зриву.

Для забезпечення належної підготовки до проходження наступного опалювального сезону та забезпечення мешканців Сарненської територіальної громади теплом і централізованим водовідведенням, просимо Кабінет Міністрів України забезпечити до 15 жовтня 2023 року погашення заборгованості з різниці в тарифах на суму 8 703 058 грн.

Секретар ради                                                                              Андрій МИЧКА

№ 1572 від 06 жовтня 2023 року "Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах".docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"