№45 від 15 грудня 2020 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Наумовичу Ігорю Михайловичу"

15 грудня 2020 року                                                                                               № 45

“Про продаж земельної ділянки несіль-

ськогосподарського призначення у власність

шляхом викупу гр. Наумовичу Ігорю Михайловичу”

Розглянувши заяву гр. Наумовича Ігоря Михайловича від 25.08.2020, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по        вул. Белгородська, 13, керуючись ст. ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128,   Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу гр.  Наумовичу Ігорю Михайловичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородська, 13 за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВ “Оціночна компанія Україна-Захід” в сумі 22 698 грн. /двадцять дві тисячі шістсот дев’яносто вісім гривень/.

1. Продати гр. Наумовичу Ігорю Михайловичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення загальною площею 0.0220 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:0453) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородська, 13 за рахунок земель запасу промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1. Протягом 15 робочих днів гр. Наумовичу Ігорю Михайловичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

1. Наумовичу Ігорю Михайловичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію контролю - на в.о начальника відділу земельних ресурсів (Арсентєв А.О.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради