С А Р Н Е Н С Ь К А    М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

( VІІІ  С К Л И К А Н Н Я )

07 грудня 2022 року                                                                                            №1090

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

Босій Дарії Сергіївні

Розглянувши заяву Босої Дарії Сергіївни та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни по вулиці Поліській, 55,  керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Босій Дарії Сергіївні для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті Сарни по вулиці Поліській, 55 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства площею 0.1677 га (кадастровий номер 5625410100:01:023:0355), що перебуває у власності Босої Дарії Сергіївни - для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в місті Сарни по вулиці Поліській, 55.
  3. Босій Дарії Сергіївні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. Босій Дарії Сергіївні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1090 від 07 грудня 2022 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється Босій Дарії Сергіївні".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"