С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

07  грудня 2022 року

№ 1083

Про затвердження змін до Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022   № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» зі змінами, пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 59, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити схвалені рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 05.12.2022 № 445 зміни до Програми компенсації витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету від 20.04.2022 № 154 «Про затвердження Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської ради та забезпечують безкоштовним харчуванням в умовах воєнного стану внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб, на 2022 рік» (далі - Програма), виклавши розділ «Відповідальний за виконання програми» Програми у редакції наступного змісту:         «Виконавцем Програми є Сарненська міська рада, одержувачі бюджетних коштів (комунальні підприємства, установи, організації Сарненської міської ради, суб’єкти господарювання, які не належать до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади).

Контроль за реалізацією заходів Програми покладається на відділ фінансово-господарського забезпечення Сарненської міської ради».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1083 від 07 грудня 2022 року "Про затвердження змін до Програми компенсації  витрат на комунальні послуги та енергоносії підприємствам, установам, організаціям та іншим суб’єктам господарювання, які не належать до комунальної власності Са...".doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"