С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

Р І Ш Е Н Н Я

11 листопада 2022 року                                                                                     №1037

Про надання земельної ділянки

в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»

на території Сарненської міської ради

в селищі Чемерне

Розглянувши заяву ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» та проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 49 років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної   енергії на території Сарненської міської ради в селищі Чемерне, керуючись статтями 12, 93, 122, 124, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 49 років ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної  енергії на території Сарненської міської ради в  селищі Чемерне, за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Надати ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» в оренду строком на 49 років земельні ділянки площею 0.0034 га (кадастровий номер 5625487600:08:002:0685), площею 0.0011 га (кадастровий номер 5625487600:08:002:0687), для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної  енергії на території Сарненської міської ради в селищі Чемерне за рахунок земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення.
  3. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» заключити договір оренди землі на умовах згідно з вимогами чинного законодавства України.
  4.  Право користування земельною ділянкою оформити відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  5. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного Кодексу України.
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування              (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                            Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1037 від 11 листопада 2022 року "Про надання земельної ділянки в оренду ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на території Сарненської міської ради в селищі Чемерне".doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень