№ 791 від 16 лютого 2022 року "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передача безоплатно у спільну сумісну власність земельних..."

16 лютого 2022 року                                                                                            № 791

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

та передача безоплатно у спільну сумісну

власність земельних ділянок громадянам

на території Сарненської міської ради

Розглянувши заяви громадян та технічні документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в їхньому користуванні на території Сарненської міської ради, керуючись статтями 12, 89, 118, 120, 121, 122, 125, 126 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженнями із постійними комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам на території Сарненської міської ради згідно з додатком.
  2. Передати безоплатно у спільну сумісну власність громадянам земельні ділянки на території Сарненської міської ради згідно з додатком.
  3. Громадянам провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
  4. 4. Вищезгаданим громадянам виконувати обов’язки землевласників відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської

міської ради

16.02.2022 №791