С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

(VIІІ С К Л И К А Н Н Я)

16 лютого 2022 року                                                                                       № 759

Про внесення змін до рішення

міської ради від 14.07.2021 № 358

«Про затвердження переліку

об’єктів малої приватизації

комунальної власності Сарненської

міської територіальної громади, що

підлягають приватизації» (із змінами)

Зважаючи на звернення балансоутримувача майна комунального підприємства «Житлосервіс» Сарненської міської ради від 01.02.2022 № 9, керуючись Законом України «Про приватизацію державного та комунального майна», Порядком проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів малої приватизації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10.05.2019 № 432, відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації» (із змінами), а саме:

• доповнити Перелік об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації, додатку наступними пунктами:

Назва об'єкта

Адреса розташування об'єкта

Спосіб приватизації

12.

Будівля нежитлового призначення

вул. Широка, 60а, м.Сарни, Сарненський район, Рівненська область

Аукціон

13.

Нежитлове приміщення

вул.Пирогова, 4, приміщення А м.Сарни, Сарненський район, Рівненська область

Аукціон

1. Аукціонній комісії з продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади та органу приватизації комунального майна Сарненської міської територіальної громади здійснювати заходи, які передбачені чинним законодавством, щодо підготовки до приватизації та продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності, що визначені пунктом 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М'ЯКІШЕВ І.), а організацію виконання – на заступника міського голови МІЩЕНЮ В.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

№759 від 16 лютого 2022 року "Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають прив...".doc

Документи → Проєкти рішень ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень