28 вересня 2018 року № 953

“Про надання дозволу на розроблення проектів

землеустрою щодо відведення у власність

земельних ділянок громадянам для ведення

особистого селянського господарства в межах м. Сарни”

Розглянувши заяви та подані відповідні документи громадян про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни, керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку №1.

2. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

3. Рішення міськвиконкому № 99 від 02.03.1988 вважати таким, що втратило чинність.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Додаток № 1

до рішення Сарненської

міської ради

№ 953 від 28.09.2018 року.

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства в межах м. Сарни.

п\п

Адреса, 7

/вул. Белгородська, 57А/

Секретар ради Т.Ф. Палієнко