28 вересня 2018 року № 944

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Баранову Ігору Борисовичу”

Розглянувши заяву гр. Баранова Ігоря Борисовича від 09.08.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 60, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Баранову Ігору Борисовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 60.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.3906 га (кадастровий номер 5625410100:01:033:0206), що перебуває у власності гр. Баранова Ігоря Борисовича - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства під будівництво та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Белгородській, 60.

3. Баранову Ігору Борисовичу провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Баранову Ігору Борисовичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

№944 від 28 вересня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Баранову Ігору Борисовичу".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"