, Адміністратор

№1512 від 17 липня 2020 року "Про розгляд заяви гр. Дубовця Василя Анатолійовича"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                       

17 липня 2020 року                                                                                         №1512

 

“Про розгляд заяви гр. Дубовця Василя Анатолійовича”

 

            Розглянувши заяву гр. Дубовця Василя Анатолійовича, жителя м. Сарни, Адреса, 1 щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки в м. Сарни по            вул. Белгородській (згідно наданої схеми), орієнтовною площею 0.0100 га для будівництва індивідуальних гаражів, керуючись ст.12, 118 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновок і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 

            Відмовити гр. Дубовцю Василю Анатолійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0.0100 га для будівництва індивідуальних гаражів в м. Сарни по вул. Белгородській (згідно наданої схеми), у зв’язку з невідповідністю місця розташування земельної ділянки містобудівній документації.

         

         

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                             Світлана УСИК

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про надання дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для ТОВ «Поліська енергосервісна компанія»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.03.2021  № 135 «Про організацію та ведення цивільного захисту на території Сарненської міської територіальної громади»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 06 грудня 2021 року "Про Програму соціально- економічного  та культурного розвитку Сарненської міської територіальної громади  на 2022 - 2024 роки"

Пошук документів

Корисні посилання