, Адміністратор

№955 від 28 вересня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Шапірко Галині Василівні"

Р І Ш Е Н Н Я

28 вересня 2018 року № 955

“Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність для індивідуального садівництва

гр. Шапірко Галині Василівні”

Розглянувши заяву від 11.07.2018 року гр. Шапірко Галини Василівни, жительки м. Сарни, Адреса, 1, про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва в м. Сарни в садовому масиві товариства “Металіст”, керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл гр. Шапірко Галині Василівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0.0620 га - для індивідуального садівництва в м. Сарни в садовому масиві товариства “Металіст” за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).


МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№955 від 28 вересня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Шапірко Галині Василівні".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Кричильськ (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання