, Адміністратор

№943 від 28 вересня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Козел Ользі Сергіївні"

Р І Ш Е Н Н Я

28 вересня 2018 року № 943

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Козел Ользі Сергіївні”

Розглянувши заяву гр. Козел Ольги Сергіївни від 02.08.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Гагаріна, 76, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Козел Ользі Сергіївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Гагаріна, 76.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.1031 га (кадастровий номер 5625410100:01:038:0128), що перебуває у власності гр. Козел Ольги Сергіївни - для індивідуального садівництва під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Гагаріна, 76.

3. Козел Ользі Сергіївні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Козел Ользі Сергіївні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№943 від 28 вересня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Козел Ользі Сергіївні".doc

Пошук документів

Корисні посилання