28 вересня 2018 року № 941

“Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

цільове призначення якої змінюється

гр. Мартинюк Яні Борисівні”

Розглянувши заяву гр. Мартинюк Яни Борисівни від 16.07.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Шкільній, 120, керуючись ст. ст. 12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Мартинюк Яні Борисівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Шкільній, 120 Сарненського району Рівненської області на території Сарненської міської ради.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0.1026 га (кадастровий номер 5625410100:01:040:0174), що перебуває у власності гр. Мартинюк Яни Борисівни - для ведення особистого селянського господарства під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м. Сарни по вул. Шкільній, 120.

3. Мартинюк Яні Борисівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

4. Мартинюк Яні Борисівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

№941 від 28 вересня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Мартинюк Яні Борисівні".doc

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024