, Адміністратор

№938 від 28 вересня 2018 року "Про надання дозволу ТзОВ “АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду"

Р І Ш Е Н Н Я

28 вересня 2018 року № 938

“Про надання дозволу ТзОВ “АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ”

на виготовлення проекту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в оренду”

Розглянувши клопотання ТзОВ “АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ” від 13.04.2018 та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій в м. Сарни по вул. Некрасова, керуючись ст.ст.12, 93, 124, 134 Земельного кодексу України та п. 36 ч.1 ст. 24 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл ТзОВ “АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0.0060 га в оренду строком на 5 років - для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій в м. Сарни по вул. Некрасова за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№928 від 28 вересня 2018 року "Про надання дозволу ТзОВ “АЙЕСПІ ЕНЕРДЖІ” на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання