28 вересня 2018 року № 931

«Про приватизацію жилого

приміщення у гуртожитку

по вул.Пирогова, 4/16»

Розглянувши звернення громадян Крит Андрія Володимировича, Крит Галини Миколаївни, Крит Андрія Андрійовича, Крит Єви Андріївни від яких надійшла заява на приватизацію жилого приміщення у гуртожитку, що знаходиться за адресою: місто Сарни, вулиця Пирогова, будинок 4, жиле приміщення у гуртожитку № 16, яке використовується ними на умовах найму. Згідно п.1 ст.5 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» та пп.«а» п.7 ч.1 ст.5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.01.2010 за № 109/17404 ( із змінами), беручи до уваги рішення Сарненської міської ради від 08.05.2013 №153, від 15.05.2013 №168, від 20.11.2013 №444, мешканці мають право на безоплатну передачу у власність жилого приміщення у гуртожитку.

Після розрахунків та розгляду матеріалів із зазначеного питання, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 частини 1 статті 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», беручи до уваги висновок та рекомендації постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Задовольнити прохання наймачів Крит Андрія Володимировича, Крит Галини Миколаївни, Крит Андрія Андрійовича, Крит Єви Андріївни про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку, в якому вони проживають, що знаходиться за адресою місто Сарни, вулиця Пирогова, будинок 4, жиле приміщення № 16 (до складу якого згідно технічного паспорту належать коридор (16-1), житлова (16-2), житлова (16-3), кухня (16-4), вбиральня (16-5), коридор (16-6), душова кімната ( 16-7), коридор (16-8) загальною площею 74,4 кв.м. і передати в спільну сумісну власність.

1. Розрахунок площі, що приватизується безоплатно, вартості надлишків загальної площі жилого приміщення в гуртожиткузатвердити (додається).

1. Крит А.В. у десятиденний строк укласти договір з комунальним підприємством «Житлосервіс на участь його у витратах на обслуговування та ремонт гуртожитку.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Міський голова С.Б.Усик

до рішення Сарненської міської ради

від 28.09.2018 року №931 «Про приватизацію жилого приміщення у гуртожитку по вул.Пирогова, 4/16»

РОЗРАХУНОК

вартості надлишкової загальної площі

жилого приміщення у гуртожитку, що приватизується

Крит Андрій Володимирович, Крит Галина Миколаївна, Крит Андрій Андрійович, Крит Єва Андріївна

м.Сарни, вул.Пирогова, 4/16

1. Загальна площа жилого приміщення у гуртожитку(П) 74,4 кв. м.

2. Кількість зареєстрованих у жиломуприміщенні у гуртожитку осіб (М)4.

3. Розмір загальної площі, що підлягає безоплатній передачі мешканцям жилого приміщення у гуртожиткузгідно з законом:

Пб = М х 21 + 10 =94,0 кв. м.

4. Розмір надлишків площі, що підлягає оплаті:

Пн = (П - Пб) = -19,6 кв. м.

5. Вартість надлишкової загальної площі жилого приміщення у гуртожитку, що приватизується (розмір доплати за надлишкову площу):

Д = Пн х 0,18 = -3,528грн.

Керівник органу приватизації В.А.Хомич

Наймач, що приватизує

житлове приміщення у гуртожитку Крит А.В.

Виконуюча обов’язки

начальника відділу юридичного

забезпечення Т.П.Товкач

Секретар ради Т.Ф.Палієнко