15 лютого 2018 року                                                                                     № 759

м. Сарни”

Розглянувши заяви та відповідні документи громадян про надання у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків,  господарських  будівель  і  споруд  (присадибні  ділянки)   в  межах   м. Сарни, керуючись ст.ст. 12, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та п. 34 ч.1 ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок надання земельних ділянок громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель комунальної власності на території міста Сарни затвердженим рішенням сесії міської ради № 284 від 16.09.2016 та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) в межах м. Сарни, за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови згідно додатку № 1 та за рахунок земель запасу сільськогосподарського призначення згідно додатку №

1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Пункт 12 /Особа, 1/ в додатку № 1 до рішення сесії міської ради № 472 від 20.02.2017 “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)”, пункт 74 /Особа, 2/, пункт 152 /Особа, 3/ в додатку № 1 до рішення сесії міської ради № 498 від 12.04.2017 “ Про надання дозволу на розроблення  проектів  землеустрою  щодо  відведення  у  власність  земельних

ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)”, пункт 72 /Особа, 4/ та пункт 92 /Особа, 5/ в додатку № 1 до рішення сесії міської ради № 670 від 19.10.2017 “Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам в межах м. Сарни” вважати такими, що втратили чинність.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                            С.Б. УСИК

С П И С О К

громадян, яким надається дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)

№ п\п