17 квітня 2018 року                                                                                      № 810

“Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Кисельовій Марині Вікторівні”

Розглянувши заяву гр. Кисельової Марини Вікторівни від 02.02.2018 та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в м. Сарни по вул. Маяковського, 24, керуючись ст.ст.ст.12, 20, 125, 126 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Кисельовій Марині Вікторівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, які перебувають у власності для ведення особистого селянського     господарства      в      м.   Сарни      по вул. Маяковського,24.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1028 га (кадастровий номер  5625410100:01:009:0094),   що   перебуває   у   власності   гр. Кисельової Марини Вікторівни - для ведення особистого селянського господарства під будівництво та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Сарни  по  вул. Маяковського, 24.
  3. Кисельовій Марині Вікторівні провести державну реєстрацію права власності на нерухоме майно (земельну ділянку) відповідно до Закону України
  4. Кисельовій Марині Вікторівні виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                            С.Б. УСИК

№810 від 17 квітня 2018 року "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Кисельовій Марині Вікторівні".docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"