17 квітня 2018 року                                                                                     № 800

“Про надання дозволу СГПП «Мир»

на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду”

Розглянувши клопотання СГПП «Мир» від 22.01.2018 та подані відповідні документи щодо відведення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) в м. Сарни по вул. Технічній, 2Д, керуючись ст.ст.12, 93, 124, 134 Земельного кодексу України та п. 36 ч.1 ст. 24 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій  міської  ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Вважати такими, що втратили чинність рішення Сарненської міської ради

№ 1702 від 25.12.2014 та № 585 від 12.07.2017.

1. Дати дозвіл СГПП «Мир» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 1.5787 га в оренду строком на 5 років - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)  в  м. Сарни по вул. Технічній, 2Д за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення.

1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                С.Б. УСИК

№800 від 17 квітня 2018 року "Про надання дозволу СГПП «Мир» на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду".docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"