17 квітня 2018 року                                                                                     № 795

“Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Сарненській районній спілці споживчих товариств”

Розглянувши клопотання Сарненської районної спілки споживчих товариств від 28.02.2018, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Широкій, 35 та звіт з експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись ст.ст. 12, 122, 125, 126, 127, 128 Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісії міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Сарненській районній спілці споживчих товариств для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель, які перебувають в постійному користуванні Сарненнської районної спілки споживчих товариств в м. Сарни по вул. Широкій, 35 Сарненського району Рівненської області.

1. Сарненській районній спілці споживчих товариств припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 1000 га в м. Сарни по вул. Широкій, 35 з моменту укладання договору купівлі – продажу даної земельної ділянки.

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної  ПП  ЕКФ  “Приватна справа”  в  сумі  78  244 грн.

/сімдесят вісім тисяч двісті сорок чотири гривні 00 коп./.

1. Продати Сарненській районній спілці споживчих товариств у власність шляхом викупу   земельну   ділянку     несільськогосподарського  призначення

площею 0.1000 га (кадастровий номер 5625410100:01:019:0512) -  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Широкій, 35 за результатами експертної грошової оцінки.

1. Протягом 15 робочих днів Сарненській районній спілці споживчих товариств заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

1. Сарненській районній спілці споживчих товариств використовувати дану земельну ділянку відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                        С.Б. УСИК

№795 від 17 квітня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Сарненській районній спілці споживчих товариств".docx

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень