, Адміністратор

№794 від 17 квітня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТзОВ фірма “Ринок”"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

17 квітня 2018 року                                                                                     № 794

 

“Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу ТзОВ фірма “Ринок”

 

Розглянувши заяву ТзОВ фірма “Ринок” від 28.02.2018 та звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) в м. Сарни по вул. Пушкіна, 18, керуючись ст.ст. 12, 122, 125, 126,

127, 128 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

  1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки ТзОВ фірма «Ринок» за результатами експертної грошової оцінки проведеної ПП ЕКФ «Приватна Справа» в сумі 427 320 грн. /чотириста двадцять сім тисяч триста двадцять гривень/.

 

  1. ТзОВ фірма «Ринок» припинити право постійного користування земельною ділянкою площею 5400 га в м. Сарни по вул. Пушкіна, 18 з моменту укладання договору купівлі – продажу даної земельної ділянки.

 

  1. Продати ТзОВ фірма «Ринок» у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.5400 га (кадастровий номер 5625410100:01:019:0352) - для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) в м. Сарни по вул. Пушкіна, 18 за  результатами  експертної  грошової оцінки.

 

  1. Протягом 15 робочих днів ТзОВ фірма «Ринок» заключити договір купівлі - продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.


  1. ТзОВ фірма «Ринок» виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                      С.Б. УСИК

Прикріплені файли
№794 від 17 квітня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ТзОВ фірма “Ринок”".docx

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання