26 червня 2018 року                                                                                             № 914

“Про надання дозволу громадянам на

розроблення технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельних ділянок

в натурі (на місцевості) в межах м. Сарни”

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в їхньому користуванні в межах м. Сарни, керуючись статтями 12, 118, 120, 121, 122 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дати дозвіл громадянам на розроблення технічних документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), які перебувають в їхньому користуванні в межах міста Сарни згідно додатку № 1.

1.     Технічні документації із землеустрою виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                    С.Б. УСИК

Додаток № 1

до рішення Сарненської

міської ради

№ 914 від 26.06.2018 року.

С П И С О К

громадян, яким надано дозвіл на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

п\п

Прізвище, ім.’я, по-батькові

Адреса   проживання

(місцезнаходження земельної ділянки)

Мета використання та орієнтовна площа зем. діл.

якого

Адреса, 2

/гаражний комплекс по вул. Військовій, 22А (гараж № 11)/

Секретар ради                                                 Т.Ф. Палієнко