26 червня 2018 року                                                                                              № 882

“Про затвердження “Детального плану

території обмеженого вулицями: Заслонова,

Г. Сковороди, Привокзальна в м. Сарни

Рівненської області для розміщення

індивідуальних гаражів”

На підставі рішення Сарненської міської ради № 534 від 22.05.2017 розроблено  та  погоджено  відповідно  до  законодавства  “Детальний план території обмежений вулицями: Заслонова, Г. Сковороди, Привокзальна в               м. Сарни Рівненської області для розміщення індивідуальних гаражів”, враховуючи протокол № 2 від 14.03.2018 засідання архітектурно – містобудівної ради при відділі містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства Сарненської райдержадміністрації, приймаючи до уваги схвалення проекту на громадських слуханнях, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»  та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1.    Затвердити  “Детальний план території обмежений вулицями: Заслонова, Г. Сковороди, Привокзальна в м. Сарни Рівненської області для розміщення індивідуальних гаражів”.

1. Вважати детальний план зміною та уточненням діючої містобудівної документації міста у межах його розробки.

1. Врахувати матеріали затвердженого детального плану при наступних розробках містобудівної документації міста.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                        С. Б. УСИК

№882 від 26 червня 2018 року "Про затвердження “Детального плану території обмеженого вулицями: Заслонова, Г. Сковороди, Привокзальна в м. Сарни Рівненської області для розміщення індивідуальних гаражів".doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень