26 червня 2018 року                                                                                            №  879

“Про надання дозволу на розроблення проекту

землеустрою щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Карпович Дар’ї Гнатівні”

Розглянувши заяву гр. Карпович Дар’ї Гнатівни, жительки Адреса, 1, про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для індивідуального садівництва в м. Сарни по вул. Соборній, 39,  керуючись ст.ст. 12, 118, 121 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.   Надати дозвіл гр. Карпович Дар’ї Гнатівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею   0.0255 га   для  індивідуального   садівництва  в   м. Сарни   по                 вул. Соборній, 39 за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

1. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.

1.     Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                              С.Б. УСИК

№879 від 26 червня 2018 року "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Карпович Дар’ї Гнатівні".doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"