, Адміністратор

№855 від 26 червня 2018 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Семенчуку Анатолію Трохимовичу"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                

26 червня 2018 року                                                                                               № 855 


“Про підготовку до продажу земельної

ділянки несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу гр. Семенчуку

Анатолію Трохимовичу ”

 

 Розглянувши заяву гр. Семенчука Анатолія Трохимовича  від 05.05.2018  та  подані  відповідні документи  про продаж  земельної ділянки, на якій розміщене нерухоме майно в м. Сарни по вул. Чорновола, 14Б, керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Включити  земельну  ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.0200 га, яка надана в оренду гр. Семенчуку Анатолію Трохимовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по                           вул. Чорновола, 14Б, до переліку земельних ділянок,  що підлягають продажу.

 

  1. Дати дозвіл гр. Семенчуку Анатолію Трохимовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0.0200 га (кадастровий номер - 5625410100:01:007:0029) - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в м. Сарни по вул. Чорновола, 14Б.

 

  1. Встановити суму авансового платежу в розмірі 5000 грн. /П’ять тисяч гри-вень 00 коп./

 

  1. Уповноважити міського голову виступити замовником експертної грошо-вої оцінки земельної ділянки після проведення покупцем авансового платежу.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію контролю - на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                            С.Б. УСИК

 

Прикріплені файли
№855 від 26 червня 2018 року "Про підготовку до продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу гр. Семенчуку Анатолію Трохимовичу".doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання