26 червня 2018 року                                                                                              № 853

“Про продаж земельної ділянки несіль-

ськогосподарського призначення у власність

шляхом викупу ПрАТ “Сарненська ПМК-66”

Розглянувши клопотання ПрАТ “Сарненська ПМК-66” від 02.05.2018, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Ткача, 3, звіт з  експертної грошової оцінки даної земельної ділянки, керуючись статтями 12, 122, 125, 126, 127, 128  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу ПрАТ “Сарненська ПМК-66” для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Ткача, 3 за рахунок земель, які обліковуються за ПрАТ “Сарненська ПМК-66”.

1. Затвердити ціну продажу земельної ділянки за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ПП ЕКФ “Приватна справа” в сумі 308 183 грн. /триста вісім тисяч сто вісімдесят три гривні/.

1. Продати ПрАТ “Сарненська ПМК-66” у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення загальною площею 1.5500 га (кадастровий номер 5625410100:01:028:0400)  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Сарни по вул. Ткача, 3 за результатами експертної грошової оцінки.
  2. Протягом 15 робочих днів ПрАТ “Сарненська ПМК-66” заключити договір купівлі - продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення з дати прийняття міською радою рішення про продаж земельної ділянки.

1. ПрАТ “Сарненська ПМК-66” виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.

1.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, житлово – комунального господарства та інвестиційного розвитку (Дзугань В.І.), а організацію виконання рішення – на начальника відділу земельних ресурсів (Корнійчук Н.М.).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                           С.Б. УСИК

№853 від 26 червня 2018 року "Про продаж земельної ділянки несіль- ськогосподарського призначення у власність шляхом викупу ПрАТ “Сарненська ПМК-66".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"