С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

вересня 2024 року                                                                                       №

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки,

цільове призначення якої змінюється,

Великому Степану Яковичу

Розглянувши заяву Великого Степана Яковича та проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті Сарни по вулиці Шкільній,  керуючись ст. ст. 12, 20, 186 Земельного кодексу України, п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Великому Степану Яковичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті Сарни по вулиці Шкільній.
  2. Змінити цільове призначення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів 0.0900 га (кадастровий номер 5625410100:01:041:0193), що перебуває у власності Великого Степана Яковича - для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в місті Сарни по вулиці Шкільній.
  3. Великому Степану Яковичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.).

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, Великому Степану Яковичу.doc

17 жовтня 2024
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)