С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІІІ  С К Л И К А Н Н Я)

___ ______________ 2024 року

№ _____

Про присвоєння звання  «Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади» Банацькому А.Ф.

Керуючись статтею 25 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про присвоєння  звання «Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади», затвердженим рішенням Сарненської міської ради від 06 жовтня 2023 року № 1555, враховуючи подання Сарненського міського голови від 19 червня 2024 року № 1296-02/17, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові, за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади» БАНАЦЬКОМУ Анатолію Фотійовичу – головному сержанту Збройних Сил України, Герою України.
  2. Сарненській міській раді виплатити одноразову грошову винагороду відповідно до Положення, затвердженого рішенням Сарненської міської ради від 06 жовтня 2023 року № 1555, та передбачену Програмою соціального захисту громадян «Турбота» на 2022 – 2024 роки.
  3. Організаційному відділу Сарненської міської ради внести відповідні записи у «Книгу почесних громадян Сарненської міської територіальної громади».
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Сарненської міської ради з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку (Сергій Скрипка) та Вячеслава Шимка, керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради.

Міський голова                                                                      Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про присвоєння звання «Почесний громадянин Сарненської міської територіальної громади» Банацькому А.Ф. .doc

17 жовтня 2024
Про внесення змін до бюджету Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)