, Адміністратор

Соціальне таксі

«Соціальне таксі» - служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших мало мобільних груп населення при Фізкультурно-спортивному клубі «Повір у себе» Сарненської міської ради

 

 

Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших маломобільних груп населення є одним з видів надання соціальних послуг Фізкультурно-спортивним клубом «Повір у себе» Сарненської міської ради.

Послуги Служби насамперед надаються особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, ходунків, на візках (крім осіб, які користуються автотранспортом, виданим через органи соціального захисту та які мають власний автотранспорт), а також особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю з порушеннями зору, інтелектуальними та психічними порушеннями та іншим маломобільним групам населення. До маломобільних груп населення належать особи похилого віку, інші особи, які не можуть пересуватися самостійно і зареєстровані на території Сарненської міської територіальної громади.

Заявки на обслуговування транспортним засобом спеціалізованого призначення приймаються Службою від громадських організацій та осіб з інвалідністю, представників (батьків) дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення та інших маломобільних груп населення  не пізніше, ніж за три дні до виїзду за визначеною в заявці адресою. Особи, які вперше користуються послугами транспортного засобу спеціалізованого призначення, мають надати підтверджуючи документи на право користування послугами Служби.

Замовлення приймаються за телефонами та онлайн  (вайбер або електронна адреса): мобільний телефон (050) 233-54-42, (068) 747-47-73,  вайбер  (066) 821-14-60 електронна адреса  [email protected]  директором клубу та водієм спецтранспорту.


Замовлення приймаються за телефонами та онлайн (вайбер або електронна адреса):

директором клубу та водієм спецтранспорту.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання