, Адміністратор

Соціальне таксі

«Соціальне таксі» - служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших мало мобільних груп населення при Фізкультурно-спортивному клубі «Повір у себе» Сарненської міської ради

 

 

Служба з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, та інших маломобільних груп населення є одним з видів надання соціальних послуг Фізкультурно-спортивним клубом «Повір у себе» Сарненської міської ради.

Послуги Служби насамперед надаються особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою палиць, милиць, ходунків, на візках (крім осіб, які користуються автотранспортом, виданим через органи соціального захисту та які мають власний автотранспорт), а також особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю з порушеннями зору, інтелектуальними та психічними порушеннями та іншим маломобільним групам населення. До маломобільних груп населення належать особи похилого віку, інші особи, які не можуть пересуватися самостійно і зареєстровані на території Сарненської міської територіальної громади.

Заявки на обслуговування транспортним засобом спеціалізованого призначення приймаються Службою від громадських організацій та осіб з інвалідністю, представників (батьків) дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату, порушення зору, інтелектуальні та психічні порушення та інших маломобільних груп населення  не пізніше, ніж за три дні до виїзду за визначеною в заявці адресою. Особи, які вперше користуються послугами транспортного засобу спеціалізованого призначення, мають надати підтверджуючи документи на право користування послугами Служби.

Замовлення приймаються за телефонами та онлайн  (вайбер або електронна адреса): мобільний телефон (050) 233-54-42, (068) 747-47-73,  вайбер  (066) 821-14-60 електронна адреса  [email protected]  директором клубу та водієм спецтранспорту.


Замовлення приймаються за телефонами та онлайн (вайбер або електронна адреса):

директором клубу та водієм спецтранспорту.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання