, Головний редактор

У САРНАХ ВСТАНОВИЛИ КИСНЕВУ СТАНЦІЮ

У Сарненській райлікарні функціонуватиме киснева станція дуже потужної модифікації, яка може не тільки генерувати кисень та подавати хворим по мережі, а й, додатково, заправляти балони для віддалених відділень.
Бюрократичні перешкоди, великий попит на кисневі станції від заводів-виробників із Європи та затяжні фінансові процедури, дуже уповільньнили встановлення цього вкрай важливого обладнання.
Для лікарні та відділень, у яких приймають «ковідних» хворих, таке джерело подачі кисню - є надважливою необхідністю. Раніше у цих медзакладах подавали кисень із балонів.
Сподіваємось, що разом із запуском станції, у нашій громаді зникнуть проблеми з постачанням кисню для хворих із пониженою сатурацією.
Бажаємо здоров’я всім мешканцям та швидкого одужання тим, хто опинився у пастці підступної хвороби!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів