, Головний редактор

У САРНАХ ВСТАНОВИЛИ КИСНЕВУ СТАНЦІЮ

У Сарненській райлікарні функціонуватиме киснева станція дуже потужної модифікації, яка може не тільки генерувати кисень та подавати хворим по мережі, а й, додатково, заправляти балони для віддалених відділень.
Бюрократичні перешкоди, великий попит на кисневі станції від заводів-виробників із Європи та затяжні фінансові процедури, дуже уповільньнили встановлення цього вкрай важливого обладнання.
Для лікарні та відділень, у яких приймають «ковідних» хворих, таке джерело подачі кисню - є надважливою необхідністю. Раніше у цих медзакладах подавали кисень із балонів.
Сподіваємось, що разом із запуском станції, у нашій громаді зникнуть проблеми з постачанням кисню для хворих із пониженою сатурацією.
Бажаємо здоров’я всім мешканцям та швидкого одужання тим, хто опинився у пастці підступної хвороби!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання