№ 39 «Про розгляд звернення громадянина (особа) щодо добудови окремого входу до квартири №1 в гуртожитку по вул. Пирогова, --- в м. Сарни»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 лютого 2019 року                                                                                                                         № 39

«Про розгляд звернення громадянина

(особа) щодо добудови окремого

входу до квартири №1 в гуртожитку по вул.

Пирогова, --- в м. Сарни»

Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо надання дозволу на добудову окремого входу до квартири №--- в гуртожитку по вул. Пирогова, --- в м. Сарни, враховуючи рекомендації міжвідомчої комісії, керуючись статтями 100, 152 Житлового кодексу Української РСР, пунктом 1.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відмовити громадянину (особа) в наданні дозволу на добудову окремого входу до квартири №-- в гуртожитку по вул. Пирогова, --- в м. Сарни у зв’язку із відсутністю правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею вказаного гуртожитку.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                           С.Б.УСИК

39-dobudova-pirogova-4.doc.doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"