ЗВІТ про результати проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Центральної на вулицю Андрія Приступи в с. Тріскині

Організатор громадського обговорення – Сарненська міська рада.

17 липня 2023 року на офіційному сайті міської ради в розділі «Відкрита громада» («Громадське обговорення») було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці в с. Тріскині.

З 17 липня 2023 року по 16 серпня 2023 року Сарненська міська рада Рівненської області проводила громадське обговорення щодо перейменування вулиці Центральної на вулицю Андрія Приступи. Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавались у письмовій чи усній формі, надсилались електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Тел. 0365 3-50-85

Поштова адреса: 34503, вул. Широка, 31, м. Сарни

Електронна адреса:  smr@sarny-rada.gov.ua

Протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень щодо перейменування вулиці в с. Тріскині до міської ради не надходило.

Голова комісії                                                                                Іван НАЗАРЕЦЬ

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024
№ 93 від 09 травня 2024 року "Про внесення змін до розпорядження міського голови від 31 березня 2021 року № 54"