С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

05 жовтня 2023 року                                                                                                      № 481

Про  схвалення змін до назви та

Програми підготовки територіальної

оборони  та місцевого  населення  до

участі  в русі національного спротиву

в Сарненській міській територіальній

громаді на 2022 – 2024 роки

Відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву», підпункту 1 пункту «а» статті 27, пункту 3 частини 1 статті 36, частини 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до назви та Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки, затвердженої рішенням сесії VIII скликання Сарненської міської ради № 743 від 16 лютого 2022 року (далі – Програма), а саме:

1.1. Назву «Програма підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в      Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки» викласти в такій редакції: «Програма підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки»;

1.2. Програму підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки викласти в новій редакції, що додається.

2. Подати схвалені зміни до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки на затвердження міської ради.

3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 25.08.2023 №404 «Про схвалення змін до назви та  Програми підготовки територіальної  оборони  та місцевого  населення  до  участі  в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній  громаді на 2022 – 2024 роки».

4. Фінансовому управлінню Сарненської міської ради передбачити кошти на виконання заходів Програми в межах реальних фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади на відповідні роки.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                                                           Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток.docx.docx

26 липня 2024
Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І півріччя 2024 року