С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

31 березня 2023 року

№ 1221

Заслухавши та обговоривши звіти голів постійних комісій міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики Максима ШАПІРКА, з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку Сергія СКРИПКИ, з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку Ігоря М'ЯКІШЕВА, з питань земельних відносин, екології та природокористування Анатолія ПАЦУКЕВИЧА, з  питань освіти, культури, молоді та спорту Оксани КУЛІШ, з питань охорони здоров’я Ольги МАКСИМУК про роботу комісій, міська рада відзначає, що комісії здійснюють свою діяльність відповідно до Положення про постійні комісії, затвердженого рішенням міської ради від 20 листопада 2020 року №11 (зі змінами), Регламенту міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 20 листопада 2020 року №13 (зі змінами), Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та інших нормативних актів. Відповідно до статей 26, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Взяти до відома звіти голів постійних комісій Сарненської міської ради

про роботу комісій за період із листопада 2020 року по грудень 2021 року та за 2022 рік, а саме:

1.1. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів та соціальної політики Максима ШАПІРКА (додається).

1.2. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку Сергія СКРИПКИ (додається).

1.3. Звіт голови постійної комісії міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку Ігоря М'ЯКІШЕВА (додається).

1.4. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування Анатолія ПАЦУКЕВИЧА (додається).

1.5. Звіт голови постійної комісії міської ради з  питань освіти, культури, молоді та спорту Оксани КУЛІШ (додається).

1.6. Звіт голови постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я Ольги МАКСИМУК (додається).

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

№1221 від 31 березня 2023 року "Про звіти голів постійних комісій Сарненської міської ради про роботу постійних комісій".doc
Звіт за 2021 рік.zip
Звіт за 2022 рік.zip