С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

(VІIІ  С К Л И К А Н Н Я)

24  вересня 2024 року                                                                                    №1966

Про продаж земельної ділянки

несільськогосподарського призначення

у власність шляхом викупу

Штойні Володимиру Миколайовичу

Розглянувши заяву Штойни Володимира Миколайовича та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Технічній, 1, враховуючи право власності на об’єкт нерухомого майна, керуючись статтями 12, 122, 125, 126, 127, 128, частиною 2 статті 134 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу Штойні Володимиру Миколайовичу для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Технічній, 1 (кадастровий номер 5625410100:01:030:0153).
  2. Затвердити ціну продажу земельної ділянки (кадастровий номер 5625410100:01:030:0153) за результатами експертної грошової оцінки, проведеної ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЦЕНТР СУЧАСНОЇ ОЦІНКИ «АКТИВ», у сумі 112 079,00 грн. /сто дванадцять тисяч сімдесят дев’ять гривень 00 копійок) без урахування ПДВ.
  3. Продати Штойні Володимиру Миколайовичу у власність шляхом викупу земельну ділянку несільськогосподарського призначення площею 0.1492 га (кадастровий номер 5625410100:01:030:0153) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в місті Сарни по вулиці Технічній, 1 за результатами експертної грошової оцінки.
  4. Штойні Володимиру Миколайовичу заключити договір купівлі-продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  5. Штойні Володимиру Миколайовичу виконувати обов’язки землевласника відповідно до вимог ст. 91 Земельного кодексу України.
  6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання - на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Штойні Володимиру Миколайовичу.doc

19 вересня 2024
№ 495 від 18 вересня 2024 року "Про встановлення переліку та тарифів (цін) на платні послуги, що надаються комунальним підприємством  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"