Сімейство Морозів у десятці лідерів України

До Дня захисту дітей у столиці відбулися Всеукраїнські фінальні змагання «Тато, мама, я – активна сім’я!».
Учасниками щорічних змагань стали 80 родин з різних куточків України. Рівненську область представила команда Морозів у складі - тата Віталія, мами Анни та синів Михайла і Романа, які також є успішними боксерами у своєму віці на теренах області.
Програма була насиченою, різноплановою та вимагала не лише витривалості, а й серйозної фізичної підготовки.
Вітаємо Наших з неперевершеним результатом – восьме місце серед 80 досвідчених сімейних команд України!!!
Для нас Ви завжди Чемпіони!
Галарея до статті

19 вересня 2024
№ 495 від 18 вересня 2024 року "Про встановлення переліку та тарифів (цін) на платні послуги, що надаються комунальним підприємством  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"

19 вересня 2024