№350 від 16 вересня 2022 року "Про прийняття на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

16 вересня 2022 року                                                                                    № 350

Про прийняття на обслуговування у

відділення соціальної допомоги вдома

комунального закладу «Центр надання

соціальних послуг» Сарненської міської

ради

Розглянувши заяви жителів про прийняття на обслуговування до  відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради, керуючись статтею 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про соціальні послуги» із змінами, відповідно до пункту 21 Порядку організації надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року №587, Порядку установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 429, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Прийняти на безоплатне обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, для отримання соціальної послуги «Догляд вдома», згідно із списком (Додаток 1).
  2.   Прийняти за диференційовану плату на обслуговування у відділення соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Сарненської міської ради громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги,для отримання соціальної послуги «Догляд вдома», згідно із списком (Додаток 2).
  3. Перевести з обслуговування за диференційовану плату на безоплатне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома: Синюту Наталію Іовну, Силку Надію Трохимівну.
  4. Перевести з безоплатного обслуговування на обслуговування за диференційовану плату у відділенні соціальної допомоги вдома Пилипчук Євгенію Олександрівну.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради (Малецька Л.І.).

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення виконавчого комітету

16.09.2022 № 350

Список громадян на безоплатне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»  Сарненської міської ради