Звіт про результати проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв провулкам у с. Сварині

Організатор громадського обговорення – Сарненська міська рада.

12 січня 2022 року на офіційному сайті міської ради в розділі «Відкрита громада» («Громадське обговорення») було висвітлено інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння назв провулкам у с. Сварині.

З 12 січня  по 11 лютого 2022 року Сарненська міська рада Рівненської області  проводила громадське обговорення щодо присвоєння назв провулкам Зарічний, Тихий в с. Сварині.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подавались у письмовій чи усній формі, надсилались електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом 1 місяця з дня його оголошення.

Тел. 0365 3-50-85

Поштова адреса: 34503, вул. Широка, 31, м. Сарни

Електронна адреса:  smr@sarny-rada.gov.ua

Протягом терміну обговорення пропозицій та зауважень щодо присвоєння назви вулиці в с. Яринівка до міської ради не надходило.

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"