, Організаційний відділ

Мізюрко Оксана Павлівна

Громадянка України, народилася 14.12.1978 р., освіта вища, безпартійна, сімейний лікар комунального некомерційного підприємства «Сарненський ЦПМСД» Сарненської міської ради, місце проживання: м.Сарни, Сарненський район, Рівненська область.

Обрана по єдиному багатомандатному виборчому округу від ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Член постійної комісії Сарненської міської ради з питань розвитку села, регламенту, депутатської діяльності та правопорядку.

Прийом громадян: перша і остання п’ятниця місяця з 16-00 год. до 18-00 год. за адресою: м.Сарни, вул. Варшавська 2є, приміщення офісу партії.

Адреса електронної пошти: omiziurko@gmail.com

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання