, Головний редактор

Комунальний заклад "Інспекція з благоустрою" Сарненської міської ради інформує стосовно проведеної роботи за період з 25.10. по 28.10.2021р.

Основна частина робіт за вказаний період, у відповідь на чисельні звернення від мешканців міста, проведена інспекцією стосовно господарів, котрі проживають у приватних будинках та спалюють на своїх подвір'ях сухе листя та іншу суху рослинність. Зокрема, інспектори провели роз’яснювальну роботу, адже саме вчинки таких власників домогосподарств несуть тяжкі наслідки для здоров'я людей.
За зазначений період інспекторами з благоустрою проведена позапланова робота із запобігання та профілактики недопущення спалювання сухої рослинності у населених пунктах: м. Сарни, с.Довге, с.Орлівка, с. Чемерне, с. Констянтинівка. Загалом надали 25 попереджень за вказані порушення. Особам, яким раніше були надані попередження щодо порушень правил благоустрою складено протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП.
Під час перевірки вулиць міста інспектори надали 21 попередження керівникам установ, організацій та власникам торгових об'єктів, щодо неналежного утримання своїх та прилеглих територій, адже зазначені території вчасно не прибираються від залишків побутового сміття та великої кількості сухого листя. 2 попередження надали балансоутримувачам аварійних опор наземних комунікацій. На розгляд адміністративної комісії передали 2 протоколи за статтею 152 КУпАП.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви ТОВ «АТБ-маркет» про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Суворова, 10 в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви (особа) про присвоєння адреси гаражу по вулиці Григорія Сковороди, --- в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Коростського старостинського округу №2"

Пошук документів

Корисні посилання