, Головний редактор

КУ «Інспекція з благоустрою» надає інформацію стосовно обсягу проведеної роботи за період 04.10.по 22.10.2021 р.

КУ «Інспекція з благоустрою» надає інформацію стосовно обсягу проведеної роботи за період 04.10.по 22.10.2021 р.
За вказаний період інспектори з благоустрою проінспектували 3 населених пункти Сарненської громади, зокрема м.Сарни, с. Яринівка, с. Орлівка. Під час інспектування зазначених населених пунктів інспекторами надано в загальній кількості 77 попереджень щодо недотримання правил з благоустрою Сарненської громади.
Так, надали 28 попереджень керівникам – власникам організацій, підприємств, установ за те, що дані суб’єкти вчасно не прибирають об’єкти, територію біля них від побутового сміття та великої кількості опалого листя.
Також, в період обстеження вулиць приватного сектору надано 40 попереджень власникам, котрі зберігають будівельні матеріали за межею приватної території, котрі в свою чергу заважали вільному пересуванню автотранспорту та пішоходам, а також грейдеруванню вулиць спецавтотранспортом.
Ще 3 попередження надано суб’єктам, які спалювали залишки сухої рослинності на території СТГ, а 2 попередження надано суб’єктам котрі викидали сміття в недозволеному для цього місці, 1 попередження надано суб’єкту за те, що розвішував рекламні оголошення в недозволених для цього місцях.
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання